In Temporis Polska Biuro Katowice - Oferty Pracy

Praca na Magazynie Sosnowiec

Data wygaśnięcia: 2025-02-28
Liczba wakatów: 5
Regiony: śląskie Sosnowiec

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do:

KOMPLETOWANIE TOWARÓW

Miejsce zatrudnienia: Sosnowiec Inwestycyjna

Zakres obowiązków:

-przygotowanie produktow z kiosku ruchu do transportu (gazety, czasopisma)
- przewożenie produktów z jednego miejsca na drugie
- foliowanie przygotowanych produktów
- oznakowanie wyrobów
- raportowanie
- porządkowanie miejsca pracy

Wymagania:

- zdolności manualne
- chęć do pracy,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowa zlecenie
- po ok 2 miesiącach przejście pod firmę
- zatrudnienie od poniedziałku do piątku
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- przyjazna atmosfera

Do uczestnictwa w procesie rekrutacji zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

katowice@pluskadra.pl

lub o kontakt telefoniczny

603 721 199, 32 348 64 26

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Po 16 i w weekendy prosimy o wiadomość SMS o treści: "Magazyn Sosnowiec" i oddzwonimy.Po 16 i w weekendy prosimy o wiadomość SMS o treści: "Magazyn Sosnowiec" i oddzwonimy.

Plus Kadra Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 22/207

40 032 Katowice

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).