In Temporis Polska Biuro Katowice - Oferty Pracy

Szwaczka

Data wygaśnięcia: 2018-08-22
Liczba wakatów: 10
Regiony: śląskie Tarnowskie Góry

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta z branży odzieżowej, poszukujemy kandydatów:

Szwaczki

Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków :

- Zszywanie elementów odzieży eleganckiej (koszula, marynarka)
- Szycie elementów odzieży (zamki, guziki, kieszenie)
- Szycie na maszynie m.in typu overlock
- Składanie i pakowanie odzieży jeśli będzie taka potrzeba

Wymagania:

- umiejętność szycia na maszynie
- Zaangażowanie i chęć do pracy
- Sumienność i dokładność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Możliwość dłuższej współpracy
- Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

w tytule wpisując: Szwaczka Tarnowskie Góry

katowice@pluskadra.pl

lub o kontakt telefoniczny: 603 721 199, 32 348 64 26

Plus Kadra Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 22/207
40-032 Katowice

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst
jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.