In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Rekruter mobilny / Specjalista ds. rekrutacji

Data wygaśnięcia: 2018-07-31
Liczba wakatów: 1
Regiony: podlaskie Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża, Suwałki, Zambrów

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników.

In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Do naszego zespołu rekruterów z centrali w Lublinie poszukujemy osoby, która będzie mogła wzmocnić nasz dział poprzez działania terenowe w regionie, na stanowisku:

Rekruter mobilny / Specjalista ds. Rekrutacji w projektach międzynarodowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

WYMAGANIA

OFERUJEMY

Licencja Agencji nr 1954.

Oferta pracy stałej.