In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Rzeźnik

Data wygaśnięcia: 2018-10-26
Liczba wakatów: 3
Regiony: Niemcy Luckenwalde

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, jednego z wiodących dostawców mięsa dla zakładów produkcyjnych w Niemczech, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

RZEŹNIK

Opis stanowiska:

- Rozbiór, trybowanie, czyszczenie oraz porcjowanie wieprzowiny.

- Praca na taśmie, przy stołach.

- Utrzymanie w czystości sprzętu i pomieszczeń.

Wymagania:

- Doświadczenie na analogicznym stanowisku.

- Umiejętność posługiwania się nożem.

- Dobra kondycja fizyczna i zdolności manualne.

- Zaangażowanie, staranność i przywiązanie dużej wagi do jakości wykonywanej pracy.

- Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- Stawkę godzinową 11,00 € brutto/h.

- Pomoc w ubieganiu się o zasiłek rodzinny (Kindergeld) oraz zwrot podatku.

- Zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez pracodawcę.

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.