In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Kierowca C oraz C+E

Data wygaśnięcia: 2018-07-25
Liczba wakatów: 10
Regiony: Francja Alpy, Różne lokalizacje (Korsyka, Strasbourg)

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszych klientów, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Kierowanie autami dostawczymi.

- Przewóz różnych produktów (napoje, środki chemiczne itp.) na trasach regionalnych i krajowych.

- Załadunek oraz rozładunek towarów.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.

- Ważne prawo jazdy C lub C+E z kodem 95.

- Karta kierowcy.

- Mile widziane uprawnienia ADR.

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

- Auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską lub francuską umowę.

- Stawkę godzinową + dodatki (dodatek żywieniowy, premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu, premia za nadgodziny, pracę w niedzielę oraz dzień świąteczny).

- Zorganizowane zakwaterowanie.

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Licencja Agencji nr 1954.