In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Hydraulik budowlany

Data wygaśnięcia: 2019-05-24
Liczba wakatów: 10
Regiony: Francja Lille

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze hydrauliki poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Hydraulik

Zakres obowiązków:

 - Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania,

- Montaż elementów instalacji sanitarnych (umywalki, WC, wanny, prysznice, zlewozmywaki, krany), montaż różnego rodzaju zaworów,

- Montaż grzejników,

- Łączenie elementów sieci kanalizacyjnych,

- Prace instalacyjne wykonywane w budynkach mieszkalnych.

Wymagania:

 - Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku, min. 3 lata;

- Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem;

- Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie;

- Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

- Status ubezpieczeniowy w Polsce (min 30 dni ubezpieczenia do wydania dokumentu A1)

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, karta EKUZ, druk A1, składki ZUS opłacone od średniej krajowej);

- Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia  + dodatek żywieniowy (prime panier- 10,80 € netto);

- Premię końca misji i premię urlopową 10% (wypłacane w każdym miesiącu);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Możliwość długofalowej współpracy;

Licencja Agencji nr 1954.

Oferta pracy tymczasowej.