In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Malarz profesjonalny

Data wygaśnięcia: 2019-05-01
Liczba wakatów: 2
Regiony: Belgia Liege

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy świadczącej usługi wykończeniowe oraz dekoracyjne, poszukujemy osoby z dużym doświadczeniem, chętnej do pracy na stanowisku:

MALARZ

Zakres obowiązków:

- Malowanie dużych powierzchni w hotelach, biurowcach, budynkach użytku publicznego;

- Malowanie ręczne, przy pomocy pędzli i wałków;

- Inne prace związane w wykończeniem wnętrz, m.in. malowanie drzwi i okien.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku malarza wykończeniowego: min. 5 lat, mile widziane na kontraktach zagranicznych;

- Umiejętność malowania przy użyciu pędzli i wałków;

- Znajomość technik malowania farbami emaliowymi oraz lateksowymi;

- Staranność, dbałość o szczegóły oraz dokładność;

- Dyspozycyjność od zaraz;

- Status ubezpieczeniowy w Polsce: 30 dni odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową €14,28 brutto/h.

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.