In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Kelner / Kelnerka

Data wygaśnięcia: 2019-05-12
Liczba wakatów: 1
Regiony: Francja Ars-en-Ré

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami.

- Przyjmowanie i realizowanie zamówień.

- Pomoc klientom w wyborze potraw.

- Utrzymanie czystości i porządku na sali restauracyjnej.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.

- Dobra znajomość  języka francuskiego (warunek konieczny).

- Miła aparycja, komunikatywność i wysoka kultura osobista.

- Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

- Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- Bezpłatne zakwaterowanie oraz dietę wyżywieniową.

- Stawkę godzinową 10,03 € brutto/h + dodatki.

- Dofinansowanie kosztów podróży.

- Kontrakt na 6 miesięcy oraz możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.