In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Cieśla szalunkowy / murarz

Data wygaśnięcia: 2019-05-23
Liczba wakatów: 2
Regiony: Francja Berre l'Etang

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

MURARZ/ CIEŚLA SZALUNKOWY

Zakres obowiązków:

Praca przedstawiona na  filmie.

Wymagania:

 Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia (od 12 € brutto) oraz dietę wyżywieniową 9,77 €  i trajet 3,09 € netto za dzień roboczy.
  • Zapewnione dofinansowane zakwaterowanie.
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej,
Licencja Agencji nr 1954.