In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Cieśla szalunkowy / Betoniarz / Zbrojarz / Murarz - Niemcy

Data wygaśnięcia: 2019-06-16
Liczba wakatów: 28
Regiony: Niemcy różne lokalizacje

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników lub/i ekip na stanowiska:

CIEŚLA SZALUNKOWY (Peri, Doka, Hunebeck) - 8 wakatów

ZBROJARZ - 6 wakatów

BETONIARZ - 8 wakatów

MURARZ (Mini kran, klinkier) - 6 wakatów

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów i ścian, murowaniem, zbrojeniem i pracami betoniarskimi:

- Montaż i demontaż systemów szalunkowych;

- Rozkładanie płyt stropowych (w zależności od zapotrzebowania);

- Układanie siatek zbrojeniowych;

- Wylewka betonu.

Wymagania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku  (mile widziane na kontraktach zagranicznych);

- Mile widziana znajomość języka niemieckiego;

- Umiejętność czytania rysunku technicznego;

Znasz min. komunikatywnie jęz. niemiecki i jesteś w stanie samodzielnie prowadzić ekipy? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia warunków!

 Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o polską umowę u naszego klienta.

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- Stawkę godzinową 17,77 € brutto ( po potrąceniach ok 10 EUR netto/h) przy 45 godzinnym tygodniu  pracy ;

- Zapewnione zakwaterowanie, transport do Niemiec (zwrot kosztów lub zakup biletów) oraz na miejscu;  odzież robocza, narzędzia;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954.