In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Fileciarz (ryby morskie)

Data wygaśnięcia: 2019-06-16
Liczba wakatów: 5
Regiony: Francja Frontignon

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży przetwórczej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

FILECIARZ

Zakres obowiązków:

- wykrawanie łbów, patroszenie, filetowanie ryb

- etykietowanie i pakowanie ryb

- inne prace porządkowe

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie w podobnym zawodzie (przy filetowaniu ryb morskich jak tuńczyk i łosoś), mile widziane na kontraktach zagranicznych;

- doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej

- mile widziana znajomość języka francuskiego

 Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę;

- Stawkę godzinową SMIC 10,03 EUR brutto/h.

- Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie.

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954.