In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Rzeźnik wędliniarz

Data wygaśnięcia: 2019-06-28
Liczba wakatów: 3
Regiony: Francja Breteil

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży przetwórczej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

RZEŹNIK WĘDLINIARZ

Zakres obowiązków:

- Mieszanie mięsa z przyprawami, wytwarzanie pasztetów za pomocą noża, mieszadła i blendera;

- przygotowywanie składników przed połączeniem według receptury, ważenie mięsa i przypraw;

- czynności porządkowe, zachowywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

- Min. roczne doświadczenie w podobnym stanowisku, mile widziane na kontraktach zagranicznych LUB chęć do przyuczenia;

- minimum podstawowa znajomość języka francuskiego;

- mile widziane auto na wyjazd;

- dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

- status ubezpieczeniowy w Polsce: min 30 dni odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne / zdrowotne w Polsce.

 Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową;

- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia: od 11,80 EUR brutto, tj. ok 1800 EUR brutto miesięcznie;

- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.