In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Pracownik produkcji (zakłady wędliniarskie)

Data wygaśnięcia: 2019-06-30
Liczba wakatów: 3
Regiony: Francja Breteil

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

- Mieszanie mięsa z przyprawami, wytwarzanie pasztetów za pomocą noża, mieszadła i blendera;

- przygotowywanie składników przed połączeniem według receptury, ważenie mięsa i przypraw;

- czynności porządkowe, zachowywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć przyuczenia do zawodu wędliniarza;

- minimum komunikatywna znajomość języka francuskiego;

- mile widziane auto na wyjazd;

- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

 Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na umowie francuskiej;

- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

- stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia: od 11,80 EUR brutto, tj. ok 1800 EUR brutto miesięcznie;

- możliwość wyjazdu w parach;

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954.