In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Kucharz- praca od zaraz do listopada !

Data wygaśnięcia: 2019-06-30
Liczba wakatów: 2
Regiony: Francja Różne lokalizacje

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

KUCHARZ

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami.

- Dbałość o jakość i estetykę wydawanych potraw.

- Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

- Wykonywanie dodatkowych prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni.

Wymagania:

 - Udokumentowane doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.

- Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

- Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

- Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz do listopada.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

- Atrakcyjną stawkę godzinową oraz oraz dodatki.

- Dofinansowanie kosztów podróży.

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres a.galka@intensivework.eu lub poprzez przycisk Aplikuj.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.