In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Job Offers

Cieśla szalunkowy - Murarz (Finisseur) - praca od zaraz

Expiry date: 2019-12-20
Job vacancies: 1
Regions: France Annecy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY- MURARZ (Finisseur)

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie prac murarskich (pustaki) i ciesielskich (stropy i ściany);

- Wykonywanie prac wykończeniowych (przygotowanie pod malowanie i natrysk);

- Zacieranie/wygładzanie betonu.

Wymagania:

- Znajomość murarki oraz wykończeniówki płyt i ścian (pucerka);

- Doświadczenie w murowaniu z pustaków;

- Umiejętność wykonywania prac szalunkowych;

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

- Umiejętność pracy z rysunkiem / dokumentacją techniczną i planami budowlanymi;

-Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- Możliwość pracy w nadgodzinach (płatne +25% i +50%).
- Bezpłatne zakwaterowanie.
- Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.