In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Monter izolacji zimnochronnej i rusztowań

Data wygaśnięcia: 2019-08-22
Liczba wakatów: 2
Regiony: Francja Grenoble

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego  klienta, firmy działającej w branży izolacyjnej, poszukujemy 2 wykwalifikowanych pracowników zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

MONTER IZOLACJI ZIMNOCHRONNEJ i RUSZTOWAŃ

Zakres obowiązków:

Praca na zakładach chemicznych, elektrociepłowniach i innych inwestycjach: montaż i demontaż izolacji  zimnochronnych , zakładanie blachy, montaż rusztowań.

Wymagania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane na kontraktach zagranicznych).
- Dobra znajomość izolacji i zimnochronnych.
- Doświadczenie w pracy z blachą.
- Uprawnienia na zwyżki
- Szkolenie z montażu rusztowań.
- Status ubezpieczeniowy do A1: udokumentowane składki ZUS/ KRUS min 30 dni przed startem pracy.

 Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (minimalne wynagrodzenie miesięczne przy 35 h pracy wynosi 8000 zł netto).
- Możliwość pracy w nadgodzinach (płatne +25% i +50%).
- Dofinansowanie kosztów zjazdów do Polski co 3 miesiące w wysokości 220 €, kilometrówkę dla osób zmotoryzowanych.
- Bezpłatne zakwaterowanie.
- Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej,
Licencja Agencji nr 1954.