In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Manager / Kierownik gospodarstwa rolnego z jęz. francuskim - długoterminowy kontrakt FR

Data wygaśnięcia: 2019-12-31
Liczba wakatów: 1
Regiony: Francja Haute Savoie, Vallières

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży sadowniczej, poszukujemy wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO / SADOWNICZEGO

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za  zarządzaniem czterema gospodarstwami rolnymi (produkcja jabłek, gruszek, wiśni, pigw, malin i truskawek oraz przetwórstwo owocowe) o profilu ekologicznym i konwencjonalnym:

Wymagania:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na francuską umowę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie miesięczne 2000 EUR netto + 7 tygodni urlopu;
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy;
  • pracę w  sercu Sabaudii w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Licencja Agencji nr 1954.