In Temporis Polska Biuro Warszawa - Oferty Pracy

Magazynier

Data wygaśnięcia: 2019-08-27
Liczba wakatów: 4
Regiony: mazowieckie Warszawa

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, którego magazyn zlokalizowany jest w Warszawie- Wawer poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier-Operator Wózka Widłowego

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

warszawa@intemporis.eu

In Temporis Polska Sp. z o.o.

tel: 660 088 463

www.intemporis.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".