In Temporis Polska Biuro Lublin - Oferty Pracy

Pracownik produkcji

Data wygaśnięcia: 2019-09-08
Liczba wakatów: 20
Regiony: lubelskie Ryki
mazowieckie Dęblin, Garwolin, Sobolew

INTENSIVE WORK Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.
Obecnie dla Naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy zajmuje się produkcją i przetwarzaniem owoców miękkich poszukujemy pracownika na stanowisko:

Numer ref. REF/IW/SNT/2019

Obowiązki:

- praca na linii produkcyjnej batonów, ciastek, chrupek;
- nadzór maszyn produkcyjnych;
- kontrola jakości produktu;
- zasyp i mieszanie surowców;
- przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

- dyspozycyjność
- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
- chęć do pracy
- odpowiedzialność

Klient oferuje:

- umowa zlecenia;
- praca 6 dni w tygodniu po 10h/dzień lub 5 dni w tygodniu po 12h/dzień;
- stawkę 15,50 zł brutto za każdą przepracowaną godzinę;
- praca od zaraz!;
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

a.piech@intensive-group.pl

IINTENSIVE WORK Sp. z o.o.

Ul. Bartosza Głowackiego 1

97 - 200 Tomaszów Mazowiecki

tel: 503 142 399

Prosimy o dopisanie klauzuli: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’