In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Kucharz- wyspa Norderney

Data wygaśnięcia: 2019-09-09
Liczba wakatów: 2
Regiony: Niemcy Norderney

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w hotelu na stanowisku:

Kucharz

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami.

- Dbałość o jakość i estetykę wydawanych potraw.

- Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

- Wykonywanie dodatkowych prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku pracy.

- Dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego mile widziana.

- Miła aparycja i wysoka kultura osobista.

- Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność.

- Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- Atrakcyjne wynagrodzenie (1200 €- 1300 € netto miesięcznie).

- Częściowo sfinansowane zakwaterowanie i wyżywienie.

- Zagwarantowane szkolenie dodatkowe z języka niemieckiego.

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem (0 81) 532 24 32 lub o przesyłanie aplikacji na adres: a.galka@intensivework.eu

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.