In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Tokarz/ Frezer CNC

Data wygaśnięcia: 2019-10-24
Liczba wakatów: 2
Regiony: Niemcy południowe Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszych niemieckich klientów poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Tokarz / Frezer CNC

Zakres obowiązków:

- praca przy produkcji części i małych serii na frezarkach i tokarkach CNC

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku pracy.

- Dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę agencyjną;

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji 12 - 14 EUR brutto/h na okres próbny, po pewnym czasie możliwość zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy i wynagrodzenie 22 - 24 EUR brutto/h

- Częściowo sfinansowane zakwaterowanie;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.