In Temporis Polska Dział Zagraniczny - Oferty Pracy

Spawacz TIG, MIG (niemiecka umowa)

Data wygaśnięcia: 2019-11-07
Liczba wakatów: 3
Regiony: Niemcy Rastdorf Dolna Saksonia

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

 SPAWACZ TIG, MIG

Zakres obowiązków:

- Spawanie rur na budowach - metodą 141 i 131.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku pracy.

- Ważne uprawnienia TIG i MIG;

- Mile widziana auto na wyjazd oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę lub współpraca w oparciu o działalność gospodarczą;

- Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji od 18 EUR brutto/h + diety;

- Częściowo sfinansowane zakwaterowanie;

- Indywidualnie ustalane urlopy (w cyklu 4/1 lub 8/2);

- Opiekę dwujęzycznego koordynatora na budowie;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954.