In Temporis Polska - Oferty Pracy

Murarz / Pracownik ogólnobudowlany 13-14 €

Data wygaśnięcia: 14-05-2021
Liczba wakatów: 2
Regiony: Francja Nicea

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy z branży budowlanej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

MURARZ 13-14 €

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie podłoża.

- Prace zbrojarskie i wylewanie betonu.

- Murowanie ścian z cegieł i pustaków.

- Prace ciesielskie.

- Prace wykończeniowe.

Wymagania:

-Min.3 lata doświadczenia w pracach murarskich.

-Komunikatywna znajomość języka francuskiego (jedna osoba na ekipę).

-Prawo jazdy kat. B i mile widziane auto na wyjazd.

-Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy.

-Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

-Stawkę godzinową pomiędzy 13,00 - 14,00 € brutto/h  (w zależności od doświadczenia) + dietę 10,20 € netto za każdy dzień roboczy plus dodatki do stawki godzinowej (IFM oraz ekwiwalent urlopowy).

-Nadgodziny wypłacane zgodnie z prawem francuskim.

-Zwrot kosztów podróży w kwocie 2x110 € netto (w obie strony).

-Bezpłatne zakwaterowanie.

-Premię amortyzacyjną oraz kilometrówkę.

-Pomoc w organizacji formalności związanych z wyjazdem.

-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

- Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.

Licencja Agencji nr 1954.

Oferta pracy tymczasowej.